środa, 17 lipca 2013

Bieg na Trzy Kopce Wiślańskie

W minioną sobotę w Wiśle odbył się pierwszy bieg Beskidzkiej 5 o Wiślańską Kryke. Dystans jaki miałem do pokonania to 13 km.
Profil trasy
Start nastąpił o godzinie 10 z rynku (obok fontanny). Premia górska na szczycie, zdobył ją Jakub Glajcar, który ostatecznie finiszował jako drugi. Zwycięzcą okazał się Tomasz Klisz. Dla mnie przypadło bardzo dobre 3 miejsce:) ze stratą do lidera 25 sek. Czas 57'08"

O 17 30 razem z moją drużyną Głębce Karolowy Dwór, wywalczyliśmy Puchar Dolin. Jest to cykliczna impreza piłkarska odbywająca się co roku na początku wakacji. Zwycięstwo w tych rozgrywkach można porównać do wygranej Ligi Mistrzów;)
Poniżej kilka fotek z meczu finałowego, który był poprzedzony dobrą rozgrzewką na Trzy Kopce Wiślańskie:)